fbpx

Security

Manager

Jesteśmy firmą technologiczną w samym sercu toruńskiej starówki. Specjalizujemy się w dostarczaniu dedykowanych rozwiązań IT w branży IsurTech, FinTech oraz healthcare. Pracujemy zwinnie – Agile i Scrum to nasze drugie imiona.

W naszym zespole mamy wielu świetnych i doświadczonych specjalistów, senior developerów oraz architektów IT. Wierzymy w ludzi i ich kompetencje, dlatego nieustannie zachęcamy do rozwoju i dzielenia się wiedzą. Dołącz do nas!

Twoje obowiązki

  • Ustalanie celów bezpieczeństwa informacji zgodnych z planami rozwoju firmy.
  • Wyznaczanie i wdrażanie standardów bezpieczeństwa dla systemów informatycznych oraz danych.
  • Identyfikowanie ryzyka i zagrożeń w obszarze bezpieczeństwa oraz prowadzenie optymalnych działań prewencyjnych.
  • Ustalanie i dbanie o realizację strategii audytów bezpieczeństwa aplikacji i infrastruktury.
  • Zapewnienie stosowania normy ISO 27001.
  • Inicjowanie działań zwiększających bezpieczeństwo teleinformatyczne w spółce oraz świadomość pracowników i partnerów biznesowych (szkolenia, baza wiedzy).
  • Tworzenie i prowadzenie dokumentacji dotyczącej stanu zabezpieczeń  systemów informatycznych w spółce.
  • Nadzór nad codziennym wdrażaniem i przestrzeganiem regulacji zdefiniowanych w politykach bezpieczeństwa.
  • Planowanie i uzgadnianie zmian w systemach IT, wnikających z europejskich i krajowych regulacji prawnych oraz regulacji wewnętrznych.
  • Opiniowanie dokumentacji projektowych (biznesowych i technicznych), umów i regulaminów w zakresie bezpieczeństwa systemów.

Wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w roli Security Managera lub pochodnym.
  • Wiedza z obszaru zarządzania bezpieczeństwem systemów informatycznych.
  • Umiejętność pracy bez ścisłego nadzoru, podejmowania decyzji i przyjmowania odpowiedzialności.
  • Doświadczenie w zakresie tworzenia polityk, procedur i wytycznych dotyczących bezpieczeństwa IT.
  • Znajomość najlepszych praktyk oraz standardów bezpieczeństwa m.in. ISO 27001.
  • Znajomość zagadnień z obszarów Cloud Security, Application Security i Network Security.
  • Technologiczne doświadczenie oraz dobre zrozumienia trendów w obszarze systemów informatycznych i ich bezpieczeństwa.
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów.
  • Doświadczenie w prowadzeniu zespołów i pracy z ludźmi.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Pracę w zespołach scrumowych
Elastyczne godziny pracy
Prywatną opiekę medyczna
Talent Management (programy wsparcia najlepszych)
Home Office (możliwość pracy zdalnej w porozumieniu z zespołem)
Dofinansowanie do karty sportowej

Możliwość ubezpieczenia grupowego

Dofinansowanie do parkingu

Knowledge Sharing (gildie tematyczne, webinaria, szkolenia, warsztaty)

Przekąski

Imprezy integracyjne

Środowe śniadania w biurze

Dołącz do nas już dziś!

Hi.png

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.