fbpx

Junior System Administrator

Jesteśmy software housem specjalizującym się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań IT oraz niezależnym dostawcą oprogramowania dla branży ubezpieczeniowej.

Nasze biuro mieści się w samym centrum Torunia w budynku Nowego Arsenału. Pracujemy zwinnie – Agile i Scrum to nasze drugie imiona.

Poszukujemy osoby, która swobodnie czuje się w środowisku infrastruktury IT. Jeśli hasła takie jak LAN, WAN, czy Windows Server to Twoje naturalne środowisko to znaczy, że jesteś idealnym kandydatem lub kandydatką na to stanowisko.

Twoje obowiązki

  • Wsparcie usług chmurowych po stronie klientów - Azure oraz Office365.
  • Zarządzanie systemami aplikacyjnymi.
  • Monitorowanie serwerów i aplikacji.
  • Współpraca z zespołami deweloperskimi przy serwerach aplikacyjnych.
  • Wsparcie przy utrzymaniu infrastruktury sieciowej oraz sprzętowej firmy.
  • Wsparcie użytkowników organizacji w bieżącej pracy.
  • Udział w pracach rozwojowych infrastruktury IT.
  • Wdrażanie procesów automatyzacji w organizacji.

Wymagania

  • Umiejętność administracji serwerami opartymi na systemach Windows Server/Linux - wiesz, gdzie sprawdzić logi systemowe lub zrestartować usługę.
  • Podstawowa znajomość języków skryptowych (np. PowerShell, bash) - potrafisz napisać prosty skrypt inwentaryzujący aktualne adresy IP przypisane do serwerów.
  • Podstawowa umiejętność administracji sieciami LAN/WLAN – wiesz, czym różni się router od switcha oraz w jakim celu stosuje się vlan.
  • Znajomość serwerów http (IIS/Apache/Nginx) – w każdym z rozwiązań potrafisz podmienić certyfikat, który wygasł.
  • Podstawowa znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa IT – wiesz, w jakim celu stosuje się rozwiązania typu UTM.
  • Znajomość zagadnień serwisowania sprzętu komputerowego - potrafisz wymienić dysk twardy lub dołożyć kość RAM.

Oferujemy

Pracę w zespołach scrumowych
Elastyczne godziny pracy
Prywatną opiekę medyczna
Talent Management (programy wsparcia najlepszych)
Home Office (możliwość pracy zdalnej w porozumieniu z zespołem)
Dofinansowanie do karty sportowej

Możliwość ubezpieczenia grupowego

Dofinansowanie do parkingu

Knowledge Sharing (gildie tematyczne, webinaria, szkolenia, warsztaty)

Przekąski

Imprezy integracyjne

Środowe śniadania w biurze

Dołącz do nas już dziś!

Hi.png

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.