Junior Data Analyst

UOZ 28-34,5 zł na h (netto)
UOP 4300-5500 zł (brutto)
Tryb pracy:  Na początku stacjonarnie, potem hybrydowo.
Metodologia Scrum
System operacyjny Windows

Dołącz do zespołu ecom i rozgość się w naszych progach!

Firmę tworzy ponad 70 specjalistów biznesu i IT, których wyróżniają nie tylko kompetencje, ale przede wszystkim dobre relacje. Biuro mamy w sercu toruńskiej starówki. Uwielbiamy pracować razem i dzielić się wiedzą, ale przede wszystkim łączy nas pasja do robienia dobrego softu 🔥

Specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych systemów ubezpieczeniowych dla multiagencji i towarzystw. Mamy własne produkty, w tym system w modelu SaaS, ale często realizujemy spersonalizowane narzędzia cyfrowe dla naszych klientów. Jako Silver & Gold Microsoft Partner, wdrażamy również rozwiązania Microsoft z zakresu Office365, Modern Workplace oraz Cloud Services.

Pracujemy zwinnie, zachowując zdrowy rozsądek i starając się nie robić rzeczy bez sensu 🤷 Całość spinamy metodykami zwinnymi –kilkuosobowe zespoły developerskie, 1-2 tygodniowe sprinty, backlog w Jirze.

Obecnie szukamy osoby na stanowisko Junior Data Analyst

Obowiązki na tym stanowisku:

  • Analiza i interpretacja wymagań biznesowych z dokumentacji (Word, Excele)
  • Utrzymanie, aktualizacja i optymalizacja baz danych i arkuszy kalkulacyjnych w Excelu, zapewnianie ich spójności i dokładności
  • Praca w ścisłej współpracy z zespołami developerskimi w celu identyfikacji i implementacji możliwości optymalizacji procesów
  • Samodzielne wyciągania wniosków z analizowanych danych i proponowanie rozwiązań biznesowych
  • Udział w wydarzeniach scrumowych (Daily, Planowanie, Review, Retro)

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Excel, w tym funkcji, tabel przestawnych
  • Zdolność analitycznego myślenia, w tym umiejętność analizowania danych i formułowania wniosków
  • Doskonała organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów
  • Wielozadaniowość
  • Dostępność min. 30h tygodniowo

Mile widziane:

  • Znajomość Scrum
  • Status studenta
  • Zainteresowanie rozwojem w kierunku analizy danych lub zarządzania produktem

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę Zlecenielub Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności idoświadczenia, widełki to:
    UoZ: (28-34,5 na godzinę) (netto) UoP: 4.300 – 5.500 (brutto)
  • Praca hybrydowa po pozytywnie odbytym okresie próbnym
  • Wsparcie zespołu w okresie wdrożenia
  • Kulturę feedbacku skupioną wokół ludzi,nie procesów
  • Wewnętrzne programy knowledge sharingowe
  • Ponad 600 metrów kwadratowych biura zróżnorodną przestrzenią w centrum toruńskiej starówki
  • Udogodnienia od pierwszego dnia pracy: integracje, śniadania w środy, owoce i przekąski, napoje, rowery firmowe, elastyczne godziny pracy, konkursy, okazjonalne upominki i wiele wiele innych!
  • Standardowy komplet benefitów po okresie wdrożenia: Luxmed, Multisport / kafeteria MyBenefit, ubezpieczenie grupowe.

Poznaj przyjemność pracy w ecom

Luxmed

Pakiety prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twoich bliskich.

Multisport

Na sportowców czeka dofinansowanie do karty sportowej.

Ubezpieczenie na życie

Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie na Ciebie i Twojej rodziny.

Platforma kafeteryjna

Dostęp do platformy z setkami produktów i usług, w zamian za przyznawane co miesiąc punkty.

Praca zdalna

Jesteśmy hybrydowym miejscem pracy. Po okresie wdrożenia, możliwa jest praca zdalna.

Elastyczne godziny

Rozpoczynamy pracę pomiędzy 7 a 10, dopasowując tryb naszej pracy do rytmu zespołu i spotkań.

Mentoring i talent management

Dbamy o Twoje wdrożenie i progres, zapewniając programy rozwojowe i dofinansowania do szkoleń.

Gildie i warsztaty

Oddolnie organizujemy wewnętrzne gildie tematyczne, warsztaty i szkolenia, dzieląc się wiedzą.

Program ambasadorski

Każdy z nas jest w czymś dobry i może podzielić się wiedzą lub doświadczeniem z resztą świata. Dołącz do zespołu naszych ambasadorów.

Rowery firmowe

Bromptony czekają na wypożyczenie. Możesz wyskoczyć na kawę lub pożyczyć rower na weekend.

Śniadania biurowe

Co tydzień w środę firma organizuje wspólne śniadanie. Dopasowujemy je tematycznie do świąt i dni specjalnych.

Owoce i przekąski

Świeże warzywa i owoce w kuchni lub zdrowe przekąski są do Twojej dyspozycji. Tak samo jak ciepłe i zimne napoje.

Biblioteka

Mamy całkiem niezły zbiór tytułów na półkach i jeszcze kilka wolnych miejsc na Twoje propozycje książek.

Integracje

W każdym miesiącu się coś dzieje. Wyjazdy, konkursy, planszówki, imprezy i wiele innych okazji.

Okazjonalne upominki

Możesz spodziewać się drobnego upominku z okazji świąt, okrągłych urodzin czy narodzin dziecka. Doceniamy również prywatne sukcesy.

Jak wygląda proces?

1

Wysyłasz CV

Twoja aplikacja wpada do naszej bazy. Dokładnie ją przeanalizujemy!

2

Rozmawiamy przez telefon

Jeśli przejdziesz pozytywnie pierwszy etap, odezwiemy się do Ciebie i zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną. Wyślemy też maila z podsumowaniem terminu i miejsca spotkania.

3

Rozmowa rekturacyjna

To spotkanie z HR i osobą techniczną z zespołu. Porozmawiamy o Twoim doświadczeniu, umiejętnościach. Opowiemy też o projekcie i naszych potrzebach.

4

Feedback lub zatrudnienie

Jeśli uznamy, że tym razem nie zaproponujemy ci zatrudnienia, dostaniesz od nas kompleksowy feedback. Dowiesz się, czego zabrakło i nad czym możesz popracować. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, witamy na pokładzie!

ikona linkedin

Monika Bochocka
Head of HR

Alicja Kozłowska
Recruitment Specialist

ecom.software

ikona instagram